29 Eylül - 3 Mart İstanbul

Burcu Olgun ve Leyla Zerger Sidal ile 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Temel Yoga Uzmanlaşma Programı 29 Eylül’de YogaZone’da başlıyor. Yoga’yı içselleştirip bir yaşam tarzı haline getirmek isteyen, kendi pratiğini derinleştirme niyetinde olan ya da başkalarına da öğreterek paylaşmak isteyen herkes bu programa katılabilir.

Bu program ile sadece 200 saatlik bir temel Yoga Uzmanlaşma programındaki pratik ve teorik konuları derinlemesine öğrenmekle ve deneyimlemekle kalmayacak aynı zamanda içsel dönüşüm ve kişisel gelişiminiz için yoga’nın yanında katılmak isteyeceğiniz pek çok atölyeyi de bu program içinde bulabileceksiniz. Programımız İstanbul Anadoluhisarı’nda YogaZone’da toplam 6 haftasonu buluşması, 1 haftasonu meditasyon eğitimi buluşması ve 5 günlük bir inziva buluşmasından oluşmaktadır.

Buluşma ve İnziva Tarihleri;

29-30 Eylül Buluşma Teması;TANIŞMA

20-21 Ekim Buluşma Teması; YARGILAMAMA

17-18 Kasım Buluşma Teması; EGO

8-9 Aralık Buluşma Teması; AFFETME

5-6 Ocak Buluşma Teması; SU 

2-3 Şubat Buluşma Teması; ZAMAN 

9-10 Şubat Meditasyon Buluşması(Tashi Nyima Lama ile Ücretsiz Meditasyon Eğitimi, 2 günlük eğitim 3 grup halinde ve herkese açık yapılacaktır. Hangi gruba katılacağınızı kayıt olurken belirtmeniz gerekir. )

İnziva 27 Şubat-3 Mart(İnziva yeri sonra açıklanacaktır)

 

Konuk Eğitmenler;

Doç.Dr. Nalan Kayrak (Anatomiye Giriş ve kas-iskelet sistemi)

Ürün Kurtiç (Ayurveda’nın Temelleri)

Fatoş Mira Hardacre (Mudralar ve Hint Dansı (Banghra-Bollywood) atölyesi)

Selcan Görmüş ( Çakralar ve Tibet Çanakları Atölyesi)

Programa katılmak için en az 3 ay düzenli yoga pratiği gerekmektedir. Program süresince toplam 50 saat yoga pratiği seanslarına katılım sağlanmalıdır. Katılımcılar Yoga pratiklerine Anadolu Yakasında YogaZone’da, Avrupa Yakasında ise Kula Yoga’da katılabilirler. Şehir dışında olanlar bu konuyla ilgili iletişime geçebilir.

Programın tüm gereklerini yerine getiren,başarılı olan katılımcılara 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Temel Hatha Yoga sertifikası verilecektir. 

Tanışma buluşması 27 Haziran saat:19:30 YogaZone’da yapılacaktır. 

Katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlıdır. 

 

Ücret: 16 Temmuz’a kadar olan kayıtlar için 5700 TL, 16 Temmuz sonrası kayıtlarda 6100 TL. Kayıt anında 700 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.

Eğitime bir kişi %50 burslu olarak katılabilecektir, talep ve niyet mektuplarınızı aşağıdaki mail adreslerine gönderebilirsiniz.

Sorularınız, tanışma buluşmalarına isminizi yazdırmak ve kayıt için 

Burcu Olgun 0533 3756455 

Leyla Zerger Sidal  0532 328 26 27

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Go to top