Merhaba, 

2020’ye kadar genel olarak zorlu olmaya devam edecek gökyüzü diyoruz, fakat elbette hayat hiçbir zaman salt kötü değil. Pazar ve Pazartesi günleri dilekler için çok uygun günler. İçten, kendi kendinize dürüst olarak dilediğiniz dilekler için kapılar açık. 

26 Ağustos Dolunayı için yazdığım yazıya şuradan ulaşabilirsiniz: 

https://bit.ly/2BPmCQ6

Bunun dışında gelin bu haftaya kısa kısa bakalım: 

 

Pazartesi ve Salı: 

Ay-Neptün kavuşumu Jüpiter açısıyla destekleniyor. Gerginliğimizin gevşemeye dönmesi için bizi destekliyor gökyüzü. Öte yandan bu gevşeme bir çaba istiyor. Yani, gevşemek, rahatlamak için niyetli olmamız gerek. Bir süredir pek de çekici olmayan meditasyon minderleri bizi tekrar çağırabilir. Bu iki gün dilek dilemek için harika görünüyor. Dileklerimizle ilgili düşünsel adımlar atabiliriz fakat somut adımlarda temkinli ve sakin olmaya gayret edelim. Hareketlerimize de gevşeme ve sükuneti davet edelim. 

Yoga Rutinlerimize gökyüzü ile eşzamanlılık katacak öneriler: 

Güzel bir masaj, güç ve dengeye değil, bedeni esnetmeye yönelik sekanslar tercih edilebilir. 

 

Çarşamba ve Perşembe:

Ay Balık burcuna giriyor ve Yengeç’teki Merkür ile üçgen açı yapıyor. Gereksiz iletişimden, bilgi akışından kaçınmamız gereken zamanlar devam ediyor. Bugünlerde iletişim kurduğumuz her şey ve herkes bizde iz bırakacak. Nasıl mı? Normalde konuşup geçeceğiniz konular bugünlerde duyduğunuzda iki gün sizi uyutmayabilir mesela. Bu yüzden bilgi-işlem konusunda perhize devam etmekte fayda var. Gözden düşmüş yanlarımız, kendi kendimizde hayal kırıklığı yaratmış özelliklerimiz bugünlerde bizden bir şans daha bulacak. Gözden düşenlere dikkat edin. Onları neden hala seviyorsunuz? Nicedir cevabını bilmediğimiz bu soru bugünlerde cevap bulacak. Şefkat ve çaba kazanacak. 

 

Yoga Rutinlerimize gökyüzü ile eşzamanlılık katacak öneriler: 

Kalp açıcılar ve boğaz çakrasına odaklanmak bize iyi gelecektir. 

 

Cuma, Cumartesi ve Pazar: 

Ay Koç burcuna girip Uranüs ile buluşuyor ve gökyüzündeki büyük ateş üçgenine dahil oluyor. Harekete geçmek, düşünceleri somut boyuta aktarmak için adım atmak için önemli fırsatlar. Bu sırada öncü burçlar da oldukça aktif. Özgüven, yaşama güven ve bu kapsamda yaratıcılık önplana çıkıyor. 

 

Yoga Rutinlerimize gökyüzü ile eşzamanlılık katacak öneriler: 

Savaşçı pozlarına odaklanmak iyi gelecektir. 

 

Tüm hafta için not: 

Güneşin kendi burcunda olduğu, ayın 100 yıldız menzilinde girdiği bu hafta,  108 surya namaskar için harika bir zaman! 

Go to top