Bu meditasyon bereket ve bolluğun önünde duran engeller için rehberlik eder. Gelecek berraklaşır ve endişesiz hale gelir. Her sebebin bir tesiri ve etki yönü vardır.

Meditasyon, geçmişten gelen yada şimdi hissedilen zihinsel düşünce parçalarının, Neutral Zihni kullanarak, beklenilen yada beklenilmeyenin etkilerini sezgisel olarak görmeyi sağlar.

Eğer sezgiselliğiniz dengesiz ise, bilinçaltının korkuları ile kendimize mesafe koyarız. Dengeli olduğunda bilgeliğe ve kendi kendinizin rehberlİğini kazanarak güven içinde her şeyin bize doğru gelmesini sağlarız. Bolluğu yaratma duyguları tarafından sallanmaz, yaşam yolunuzun içinde bollukla olursunuz.

Meditasyonu uygularken

Eller dua pozisyonunda ve kalp merkezi önünde, niyetlerinize odaklanın

3 x Ong Namo Guru Dev Namo 

  • Rahat Oturma Pozisyonu’na geçin
  • El baş ve işaret parmağı birleşerek gyan mudraya getirin. Kollar dirseklerden bükülü bacaklara paralel 20 – 25 cm yukarıda tutarak, avuç içleri yukarı bakıyor.
  • Göz kapakları kapalı, gözler iki kaşın ortasına odaklı yada hafif açık yerde bir yere odaklı olabilir

Mantra : Har Ha-ray Ha-ree Wha-hay Gu-roo

Bitirirken : Nefes alın tutun ve serbest bırakın. Bir süre mantra ve meditasyon uygulamasının deneyimi ile kalın.

Eller dua pozisyonunda ve kalp merkezi önünde 3 x Saaat Nam diyerek bitirin.

Süre : Min 11 yada 31 dakika

Har mantrası tohum akış ve tamamlanmayı anlatır. Bu tamamlanma sonsuz olan ve Yaratıcının gözetimi altında olandır. Sonsuz yaratım enerjisi, sonlu olanda form bularak gerçekliğine dönüşmesini anlatır. 6 yönde topraklar ve eril - dişi enerji dengesini ( baba – anne, korku ve fobileri arındırıcı etkisi vardır. )You Tube'da Guru Dass Har Hare Hare Wahe Guru mantrasını bulabilirsiniz. 

 

SİTEDE ARA

Go to top