1

21 Haziran 2016 tarihinde 2. Uluslararası Yoga Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Yoga eğitmeni ve yazarımız Sebla Kaplan ve yoga eğitmenleri Bingül Özkan, Funda Yenel, Elif Serbest, Yeşim Aşkın etkinliği bizimle paylaştı.

Düzenlendiği yer: Marmaris Türkmenistan Parkı, Atatürk Heykeli'nin yanı

Organize katılımcılar varsa katılımcı kurum kimlikleri: yok

Etkinlikte ders veren yoga eğitmenleri: Sebla Kaplan, Bingül Özkan, Funda Yenel, Elif Serbest, Yeşim Aşkın

Destekleyen / Sponsor Varsa bilgileri: Marmaris Belediye Başkanımız Sayın Ali Acar, Marmaris Kent Konseyi Başkanı Sayın Dilay Uçar ve Marmaris Ticaret Odası Kadın Girişimciler Komitesi Sayın Ayşe Aras Gürkök.

Tanıtım Yazısı:

21 Haziran Uluslararası Yoga Günü ilk defa Marmaris'te kutlandı. Sabah 07:00'de başlayan etkinlik öğlen 13:00'te son buldu. Toplam 5 eğitmenin birer saat farklı yoga stillerinde verdiği derslerin ardından, bir saatlik yoga sohbetleri bölümü ile tamamlandı. Yaz sıcaklarına rağmen derslere katılanların hevesi ve neşesi ortadaydı. Hayatında hiç yoga yapmamış kişiler bile etkinliğe katılıp, yoganın farkındalığını yaşadıklarını ifade ettiler. Marmaris'te kutlanan ilk Uluslararası Yoga Günü büyük bir birlik hissiyle yaşandı. 2017'de gerçekleşecek olan etkinliğe daha çok katılımcı gelmesi bekleniyor. Herkesi bu özel günü Marmaris'te kutlamalarını ve aynı zamanda tatillerini yapmalarını temenni ediyoruz.

2

 

 3

 

4

 

5

 

Daha fazla fotoğrafı buradan izleyebilirsiniz.

SİTEDE ARA

Go to top