Kimisi kıyamet dedi, kimisi cehennemin başlangıcı, kimisi III. Dünya Savaşının başlayacağı, kimisi de yeryüzü ile gökyüzünün altının üstüne geleceğini söyledi.

 Yeni bir dönem, yeni bir çağ, Doğum demek. Aquiran Çağ eskinin yeni ile yer değiştirdigi, BİZİM demenin, ISIK OL’manın Çağ’ı. Yeni bir boyutun, ilüzyonların kalktığı, her varlığın Üstad olma dönemi demek.

2012, yeni bir çağın ve enerji kuşağının başlangıcı oldu. Aquarian Çağ’ı, bizi ışık (foton) ve bilgiyle bireysel bilinçlilikten evrensel bilinçliliğe taşıyor. Dünya gezegeni ve insanoğlu yeni bir ışık alanına giriyor, bu bizi daha derin bir arınmaya taşırken ihtiyacımız olan şey fiziksel – ruhsal – duygusal anlamda denge ve hizaya girmek.

Yeni Çağın özelliği, eski dönem Balık Çağ’ı enerjisinde var olan blokajlar ve tutunduğumuz maddi ve duygusal bağımlılıklar yerini Kova döneminin yüksek bilinci ile özgürleşmiş ve Evrensel bilinçle BİR olmaya ve BİRLİĞİ - BÜTÜNLÜĞE, ayrılıkların olmadığı, varlığın bilinç boyutu ile doğal olan telepatik, durugörü, duru işiti gibi özelliklerini kullanması, DNA’larımızın 2 sarmaldan 12 sarmala çıkması gibi bizi ÖZ varlığımızı daha çok hatırlamaya ve bilmeye hazırlıyor.

Belki bir çoğumuz için 2010’dan bu yana belki muhteşem bir o kadar da ani değişimler içinde geçiyor. Bazen içteki benle dıştaki ben arasında bağ kurmak, bütünden ayrılıyor duygusuyla, yaşamın içinde sahip olduğumuz değişimler bizi farklı olay ve durumlarda Doğa Ana da dahil olmak üzere bütünden tetikliyor. Hızla yoğun ışığın (foton) yerküreye akması, gerçekliğimize – merkezimize geri dönmeye yükseltiyor. Bu dönemdeki en büyük değişim nörolojik sistemimiz. Bedenimizin her bir alanı aldığı ışıkla yeni enerjiyle bütünleşmeye başlıyor. Bu bütünleşme içinde en çok güçlendirmeye ihtiyacımız olan alan sinir sistemimiz ve glandular sistemimizin yüksek seviyede aktive olması. 

Omurgamız içinden geçen otonom sinir sistemiz Kundalini Yoga teknigi ile güçlendirirken nörolojik sistemden, bedenin bütün seviyelerinde hızla dengelenme gerçekleştiriyoruz. 

Hastalıkların yok olacağı - dünya insanlarının birliği içinde barış ve huzura doğru gittiğimiz bu dönemde tüm gezegene akan fotonlar kalplerimizde oluşturduğumuz genişleme ile bizimle beraber yeniden gezegenimizin yeniden doğması ile gerçekleşiyor. Bu doğum bireysel bilinçlilikten Evrensel Bilinç’e geçtiğimiz Bir’liğin Doğumu.

 

 

SİTEDE ARA

Go to top